Instrukcja sprawdzenia pracy w programie Plagiat.pl

1.

    Po napisaniu pracy sprawdzam ją samodzielnie w programie antyplagiatowym Rapidus i przesyłam Tobie bezpłatny raport. Dopuszczalny wskaźnik powinien wynosić 20%, i robię wszystko, aby zmieścić się w tym limicie. Poprawki ewentualnego plagiatu wykonuję bez dopłat. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić pracę samodzielnie na stronie plagiat.pl, poniżej zamieszczono instrukcję, w jaki sposób to wykonać.

    Pracę można sprawdzać w programie plagiat.pl dowolną ilość razy bez ryzyka, że zostanie ona zapisana w systemie. Współczynnik podobieństwa 1 nie może przekraczać 50%, a współczynnik podobieństwa 2 nie może przekraczać 5%. Pozostałe współczynniki 3,4 oraz 5 dotyczą prac prawniczych oraz obcojęzycznych.

Wejdź na stronę www.plagiat.pl i kliknij Rejestracja.

antyplagiat krok pierwszy rejestracja

2.

   Wpisz swoje dane i kliknij Zarejestruj się.

3.

   Na Twój adres e-mail został przesłany login oraz hasło. Kliknij Zaloguj.

4.

   Wpisz login oraz hasło przesłane na Twojego e-maila oraz kliknij Zaloguj.

5.

   Pojawi się Twój panel użytkownika. Kliknij Sprawdź dokument.

6.

   Kliknij Dodaj plik.

7.

   Dwukrotnie kliknij plik tekstowy, który chcesz przeskanować. Jeśli plik się nie załaduje, kliknij Otwórz.

8.

   Pojawi się tekst Twojej pracy. Kliknij Zapisz.

9.

   Praca jest gotowa do przeskanowania. Kliknij Dalej.

10.

   Przed Tobą konieczność zapłaty za tokeny. Najtańszą opcją są przelewy internetowe przez dotpay. Natomiast najbardziej komfortową, choć droższą opcją, jest zakup tokenów przez SMS. Wybierz wygodną dla Ciebie formę płatności i zapłać. Koszt ten odejmujesz od ceny przesłanej przez nas pracy.

11.

   Po dokonaniu płatności Twoja praca została zgłoszona do sprawdzenia. Kliknij Zakończ i odczekaj kilka godzin. Jeśli skanowanie zostanie zakończone, przyjdzie do Ciebie mail z taką informacją.

12.

   Zostajesz przekierowany do panelu użytkownika. Niebieski wędrujący pasek oznacza, że praca jest w trakcie sprawdzania.

13.

   Kiedy tekst zostanie sprawdzony, pojawią się wyniki współczynników podobieństwa. Otwórz Raport pełny

14.

   Współczynnik 1 nie może przekraczać 50%, a współczynnik 2 nie może przekraczać 5%. Pozostałe współczynniki 3,4 oraz 5 dotyczą prac prawniczych oraz obcojęzycznych i nas nie interesują. Jeśli wartości są przekroczone, praca jest uznawana za plagiat. Gdyby zaistniała taka sytuacja, wówczas nie przesyłaj pracy do promotora, tylko kliknij Zapisz i zapisany plik prześlij mi w celu poprawy powtarzających się fragmentów. Jeśli wartości nie będą przekroczone, możesz spokojnie oddać promotorowi pracę do sprawdzenia.

Sprawdzenie w plagiat.pl

Proces współpracy

Cały proces współpracy wygląda następująco:

  1. Podajesz temat pracy i swoje wymagania. Nie wpłacasz zaliczek.
  2. Od przyjęcia zlecenia pierwszy rozdział piszę w ciągu 7 dni
  3. Przesyłam rozdział wraz z podaną ceną. Ty go sprawdzasz, analizujesz, przekazujesz do promotora. Jeśli skanujesz pracę w programie plagiat.pl, wówczas poniesiony koszt odejmujesz od podanej ceny.
  4. Poprawki promotora wykonuję bez dopłat
  5. Jeśli wszystko jest w porządku, uiszczasz opłatę, a ja piszę dalej. Jeśli tekst Ci się nie spodoba, nie płacisz i kończymy współpracę.
  6. Możesz liczyć na moją pomoc aż do dnia obrony